Kod Promocyjny STS


STS to jeden z największych i najstarszych bukmacherów w Polsce, który kojarzy się graczom zazwyczaj z tradycyjnym sposobem obstawiania wydarzeń sportowych, ale także prowadzi identyczną działalność w Internecie. Zanim przejdziemy do bardziej szczegółowych informacji na temat tej firmy chcemy tylko poinformować, że kod promocyjny STS nie jest czymś, czym powinieneś sobie zaprzątać głowę – bo nawet bez niego możesz uzyskać naprawdę wspaniałe korzyści, na przykład uzyskać bonus 100% aż do kwoty 200 złotych – dzięki temu będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę z zakładami sportowymi w STS mając do dyspozycji nawet 400 złotych! Zarejestruj się w STS – zostaw puste pole na kod promocyjny STS – i możesz zacząć grać!
Równie fascynujące promocje znajdziesz również u bukmachera LVbet, kliknij i sprawdź:

Zarejestruj się w LVbet

Sama nazwa STS jest skrótem od Star Typ Sport sp. z o.o. – jest to w 100% polska firma założona w 1997 roku, która od samego początku prowadzi działalność na rynku zakładów sportowych. Oczywiście w tamtych latach Internet był jeszcze w powijakach, więc zakłady sportowe realizowało się w punktach naziemnych, które od momentu założenia firmy zaczęły się szybko pojawiać w większości miast w Polsce. Na dzień dzisiejszy STS chwali się liczbą ponad 400 punktów, w których miłośnicy zakładów sportowych mogą obstawiać najróżniejsze wydarzenia ze świata sportu.

Ale przypuszczamy w tym momencie, że niezbyt interesuje Cię bukmacher naziemny, a raczej komfortowe rozwiązania pozwalające na składanie zakładów sportowych przez Internet. I tutaj mamy dla Ciebie dobrą informację, bowiem od 2011 roku STS uruchomił własny serwis internetowy, w którym można także obstawiać rozstrzygnięcia w ogromnej liczbie wydarzeń sportowych – jest to po prostu klasyczna i w pełni funkcjonalna witryna bukmacherska. Dlatego też jeśli chciałbyś móc realizować zakłady sportowe przez Internet, a jednocześnie interesuje Cię korzystanie z usług polskiej firmy (dzięki czemu będzie ona mogła zarobić na prowadzonej przez siebie działalności, a nie jakiś większy lub mniejszy bukmacher zagraniczny), to STS może być naprawdę godną uwagi opcją do rozważenia.

sts-bonus-powitalny

Informacje podstawowe na temat STS


Jak wspomnieliśmy już na początku STS to skrót nazwy Star Typ Sport, czyli największego polskiego bukmachera. Firma powstała już w 1997 roku, co oznacza, że istnieje na rynku dłużej i ma większe doświadczenie, niż bardzo duża część teoretycznie większych i lepiej znanych konkurencyjnych zagranicznych przedsiębiorstw bukmacherskich. Nie powinieneś więc powtórzyć częstego błędu popełnianego przez początkujących w kwestiach zakładów sportowych użytkowników, którzy traktują polskich bukmacherów jako coś gorszego i mniej wartościowego od np. znanych brytyjskich bukmacherów. Jest to poważny błąd, bo jak wspomnieliśmy parę zdań wcześniej, STS to firma o ogromnym doświadczeniu i uznanej na polskim rynku renomie.

Zgodnie z udostępnionymi w Internecie danymi statystycznymi, udział firmy STS w rynku zakładów sportowych w Polsce szacowany jest na około 45%, co oznacza, że bukmacher ten jest zdecydowanie największym i najbardziej liczącym się graczem w tej branży – w końcu opanowanie prawie połowy rynku w naszym kraju nie jest zadaniem banalnym, a więc z pewnością STS nie jest firmą, którą można w jakikolwiek sposób zlekceważyć. To solidny, uznany bukmacher, w dodatku bardzo skuteczny i lubiany przez użytkowników. Czego więc chcieć więcej?

Firma w 100% polska


Centrala STS mieści się w Katowicach przy ulicy Porcelanowej 8, w zarządzie firmy od 1997 zasiadają te same osoby, prezesem Zarządu jest Mateusz Juroszek, pozostali członkowie to Zbigniew Juroszek, Urszula Juroszek oraz Marcin Walczysko. Dwie pozostałe osoby mające spory wpływ na funkcjonowanie firmy to Zdzisław Kostrubała oraz Paweł Rabanek. Specjalnie wymieniliśmy tutaj pełen skład rady nadzorczej firmy oraz osób decyzyjnych, aby naocznie przedstawić Ci, że wszystkie osoby zarządzające firmą STS są Polakami, a firma oparta jest w 100% o kapitał polski – nie ma w tym przypadku żadnych współwłaścicieli w postaci dużych, zagranicznych koncernów, czy też innych rodzajów finansowania spoza Polski. STS to w 100% firma polska, o czym warto pamiętać jeśli czujesz w sobie chęć do wspierania rodzimych przedsiębiorców.

Zezwolenia i licencje na prowadzenie działalności bukmacherskiej


Oczywiście polska firma prowadząca działalność hazardową musi dysponować odpowiednimi licencjami i zezwoleniami, naturalnie STS takowymi dysponuje. Pierwsze zezwolenie na prowadzenie zakładów sportowych dla użytkowników bukmacher ten uzyskał już w 1997, przez kolejne lata bardzo uważnie śledził zmieniające się uwarunkowania prawne i regularnie występował o kolejne licencje. Na przykład po wejściu w życie ustawy o grach hazardowych z 19 listopada 2009 roku STS już 21 pierwszego listopada uzyskał zaktualizowane, w pełni zgodne zezwolenie na prowadzenie działalności bukmacherskiej na terenie Polski, obecnie działa na podstawie licencji wydanej w 2012 roku przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej – oznacza to po prostu, że wszelkie aspekty działalności STS są w pełni legalne, licencjonowane przez odpowiednie instytucje i podlegające ścisłemu nadzorowi. Od tej strony nie można więc mieć do STS najmniejszych nawet zastrzeżeń.

Graj w LVbet

Projekt i szata graficzna serwisu internetowego STS


Jeśli skupić się na serwisie internetowym firmy STS, to można dojść do dwóch mocno różniących się od siebie wniosków. Z jednej strony na ogromną pochwałę zasługuje projekt struktury i ogólny układ serwisu, który wykorzystuje wprawdzie znane i sprawdzone rozwiązania, takie jak podział strony głównej na trzy sekcje oraz belki nawigacyjne na górze oraz w stopce, z drugiej naszym subiektywnym zdaniem estetyka i szata graficzna nie do końca się sprawdzają. Ale przejdźmy do szczegółów.

Jak wspomnieliśmy, główna strona serwisu STS ma typowy układ z trzech kolumn. Lewa kolumna zawiera pole wyszukiwania, opcję filtrowania względem czasu rozpoczęcia danego wydarzenia sportowego, poniżej znajduje się skrócona lista najpopularniejszych dyscyplin sportowych (z możliwością rozwinięcia do pełnej listy 28 dyscyplin). Poniżej znajdują się inne bloki danych, jak na przykład Ruchy kursów, Najnowsze wygrane, a także dokumenty w formacie PDF zawierające ofertę zakładów na dzień bieżący, jutrzejszy, na cały tydzień, statystyki itp.

Centralna kolumna zawiera niewielki slider z prezentacją najbardziej atrakcyjnych wydarzeń bieżącego dnia, a poniżej lista najpopularniejszych zakładów sportowych, wyniki na żywo itp. Oczywiście zawartość tej sekcji serwisu będzie się zmieniać w miarę dokonywanych przez Ciebie wyborów np. dyscyplin lub rozgrywek – to tutaj właśnie będziesz mógł przeglądać dostępne opcje związane z zakładami sportowymi na interesujące Cię wydarzenie.

W prawej kolumnie najbardziej rzuca się w oczy duży, pomarańczowy boks o nazwie Kupon, w którym wyświetlane będą wybrane przez Ciebie zakłady sportowe. Gdy już dokonasz właściwego wyboru, będziesz mógł zatwierdzić swój kupon do wysłania. Poniżej boksu z kuponami wyświetlane są wyniki na żywo rozgrywanych właśnie spotkań i meczów.

Z kolei górna belka to nieco chaotycznie wyglądające na pierwszy rzut oka menu nawigacyjne, w którym znajdziesz dostęp do najpopularniejszych opcji, łącznie oczywiście z polem logowania się lub odnośnikiem do formularza rejestracyjnego (to właśnie w tym formularzu jest odpowiednie miejsce na supertajny kod promocyjny STS, tak tajny, że nikt go nie zna…). Na samym dole zlokalizowana jest stopka zawierająca odnośniki do wielu istotnych informacji, między innymi pomocy, danych kontaktowych, regulaminu i warunków świadczenia usług, danych firmy itp.

Ogólnie rzecz biorąc sama struktura serwisu internetowego STS zasługuje na wyrazy uznania, wszystko bowiem zaprojektowane jest w bardzo przejrzysty i wygodny w użyciu sposób. Widać jak na dłoni, że zespół zajmujący się zagadnieniami z dziedziny UX (User eXperience) wykonał kawał dobrej roboty, serwis jest łatwy w nawigacji, niezwykle intuicyjny i bardzo funkcjonalny, a korzystanie z niego to sama przyjemność.

W tej beczce miodu jest jednak spora łyżka dziegciu, a przynajmniej naszym zdaniem. Mamy tutaj na myśli sam wygląd serwisu od strony estetycznej. Szata graficzna wykorzystuje jako podstawę ciemne odcienie niebieskiego koloru, które wzbogacone zostały o elementy białe (statyczne – opisy lub etykiety) oraz pomarańczowe (dynamiczne – przyciski, pozycje menu, listy rozwijane, zakładki itp.). Do tego dochodzą także obiekty w innych barwach, jak zielony, czy też czarny, co w efekcie tworzy dosyć mocno rzucającą się w oczy mieszaninę. Nie chcemy przez to powiedzieć, że na ekranie widzimy klasyczny misz-masz, bo uczciwie przyznajemy, że każda z podstron serwisu STS jest naprawdę doskonale dopracowana od strony technicznej, niemniej jednak efekt końcowy naszym zdaniem mógłby po prostu być nieco lepszy. Po prostu przy dłuższym kontakcie z serwisem internetowym tego bukmachera można odczuć zmęczenie wzroku, spowodowane przede wszystkim mocno kontrastującymi zestawieniami kolorystycznymi.

Oferta dyscyplin oraz zakładów sportowych w STS


Po pewnych narzekaniach na wygląd oprawy graficznej serwisu STS, które zamieściliśmy powyżej, pora teraz na w pełni zasłużone pochwały. Jak zapewne słusznie się domyślamy, jedną z najbardziej interesujących Cię cech serwisu dowolnego bukmachera będzie jego oferta – i tutaj STS naprawdę stanął na wysokości zadania. Należy mieć przy tym na uwadze, że oferta będzie się zmieniać na bieżąco wraz z upływem czasu – na przykład w momencie pisania tych słów (wtorek) lista dostępnych dyscyplin sportowych obejmuje 28 pozycji oraz 14 932 zakłady sportowe, z kolei w weekendy można spodziewać się dużo większej ich liczby – na przykład w sobotę lista dyscyplin obejmowała 29 pozycji (doszła bowiem także Formuła 1 z uwagi na rozgrywane w weekend Grand Prix Bahrajnu), a liczba możliwych do obstawienia zakładów bukmacherskich wyniosła dokładnie 32 284, a więc ponad dwukrotnie więcej, niż jeszcze kilka dni wcześniej!

Sama oferta jest naprawdę dobrze rozbudowana i znakomicie dopasowana do gustów polskich graczy. Nie ma tutaj tak powszechnie spotykanego na przykład u bukmacherów z Wysp Brytyjskich faworyzowania wyspiarskich rozgrywek futbolowych, gdzie oprócz angielskiej Premier League można obstawiać mnóstwo spotkań w najbardziej nawet egzotycznych ligach, jak np. londyńska Ryman League, w której mierzą się amatorskie zespoły pięcioosobowe, natomiast rozgrywki w innych krajach zazwyczaj ograniczają się jedynie do podstawowych lig. W STS wszystkie dyscypliny, rozgrywki i kraje traktowane są podobnie, a więc oferta obejmuje na przykład pierwszą i drugą ligę, puchar krajowy, puchary federacji itp., bez rozdrabniania się na rozgrywki interesujące tylko mieszkających w danym regionie osoby. Naszym zdaniem jest to duży plus pozwalający skupić się na interesujących Cię wydarzeniach, bez konieczności żmudnego przebijania się przez kompletnie nieinteresujące graczy z Polski ligi, czy mecze.

STS_startowa

Ciekawą opcją są zakłady typu outright wybiegające daleko w przyszłość – w STS już teraz możesz obstawić awans reprezentacji Polski do mistrzostw świata rozgrywanych w Rosji w 2018 roku. Przy czym należy pamiętać, że rozstrzygnięcie kwestii awansu nastąpi 8 października przyszłego roku o godzinie 18:00 – ale w STS możesz już teraz obstawić wydarzenia, jakie nastąpią za ponad półtora roku! Bardzo interesującym rozwiązaniem jest także opcja o nazwie #ZakładNaŻyczenie – polega ona na tym, że jeśli znajdziesz jakieś wydarzenie, na które chciałbyś postawić swój zakład, a którego nie ma w ofercie firmy STS, to możesz zaproponować jego wprowadzenie do oferty wraz z własnymi kursami. Zespół analityków tego bukmachera weźmie Twoją propozycję pod uwagę i najdalej w ciągu 24 godzin od złożenia przez Ciebie propozycji zasugerowany przez Ciebie zakład zostanie dodany do oferty STS. A w takim przypadku otrzymasz możliwość obstawienia wyniku tego wydarzenia zupełnie za darmo!

Dla porządku należy także wspomnieć o najpopularniejszych w STS dyscyplinach, którymi naturalnie są piłka nożna, koszykówka, siatkówka, boks oraz tenis. W sezonie zimowym na podium najpopularniejszych dyscyplin wskakują, za plecami piłki nożnej także skoki narciarskie oraz biegi narciarskie (głównie dzięki popularności Justyny Kowalczyk w naszym kraju). Pozostałe dyscypliny mimo mniejszej popularności nie są traktowane jednak po macoszemu, oferta zakładów sportowych na nie jest naprawdę mocno rozbudowana i każdy fan np. tenisa stołowego, sportów walki, czy też badmintona z pewnością znajdzie dla siebie sporo atrakcji u tego bukmachera.

Osobną kwestią jest bardzo rozbudowany moduł zakładów na żywo, które umożliwiają Ci śledzenie danego wydarzenia i dostosowywanie swojego zakładu na bieżąco. Co więcej, wiele z wydarzeń dostępnych w kategorii na żywo dysponuje dedykowaną transmisją, czy to wideo w technologii streamingu, czy też w postaci tekstowej. Szczególnie zadowoleniu będą miłośnicy piłki nożnej w wydaniu hiszpańskim, bowiem STS regularnie udostępnia dla swoich użytkowników transmisje na żywo z meczów hiszpańskiej La Liga, np. w bieżący weekend będzie można obejrzeć na żywo transmisję z rozpalającego emocje wszystkich fanów piłki nożnej na świecie spotkania określanego jako El Clasico, czyli rywalizacji pomiędzy FC Barceloną oraz Realem Madryt, które rozegranie zostanie w najbliższą sobotę o godzinie 20:30 na legendarnym stadionie Camp Nou.

STS_na__żywo

Naszym zdaniem przydałby się jakiś popularny u innych bukmacherów argument zachęcający nowych użytkowników do dołączenia do serwisu, jak na przykład kod promocyjny STS – którego niestety Star Typ Sport nie udostępnia już od paru lat.

Promocje i bonusy w STS


Nie pomylimy się zapewne zbytnio, jeśli stwierdzimy, że bez wątpienia jednym z najważniejszych argumentów dla graczy (w tym także i Ciebie) przemawiającym za wyborem konkretnego bukmachera jest oferowana przez niego liczba i atrakcyjność różnego rodzaju akcji promocyjnych oraz bonusów. Oczywiście najwięcej korzyści uzyskasz wykorzystując bonus powitalny, który zresztą zawsze jest identyczny, niezależnie od tego, czy masz jakiś kod promocyjny STS, czy też nie. Dzięki tej premii możesz uzyskać bonus 100% do kwoty 200 złotych podczas pierwszej wpłaty, ale STS oferuje także inne bonusy i promocje, którym poświęcona jest specjalna podstrona serwisu internetowego tego bukmachera.

STS_bonus

Skoro już wspomnieliśmy o oferowanym przez nas bonusie, to pora się dokładniej na jego temat rozpisać. Otóż aby z niego skorzystać, zarejestruj się najpierw w serwisie internetowym firmy STS – kliknij żółty przycisk ZAREJESTRUJ się, który zlokalizowany jest na górnej belce każdej z podstron serwisu. Gdy to zrobisz, Twoim oczom ukaże się rozbudowany formularz rejestracyjny, który musisz wypełnić podając w każdym polu odpowiednie dane. Będziesz musiał przygotować sobie także fotokopię dowodu tożsamości, na przykład dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy. Nie musisz w tym celu wykonywać skanowania swojego dokumentu, w zupełności wystarczy na przykład zdjęcie zrobione telefonem komórkowym. Ważne jest jedynie to, aby tak przygotowany obraz pozwalał jednoznacznie odczytać wszystkie zawarte na dokumencie informacje.

Graj w LVbet

Gdy już wypełnisz formularz rejestracyjny, zaznacz wybrane przez siebie zgodny na warunki świadczenia usług (możesz na przykład zostawić w postaci niezaznaczonej środkowe pole, czyli wyrażenie zgody na przesyłanie materiałów o charakterze reklamowym). Nie klikaj jeszcze przycisku wysyłającego formularz, zwróć wcześniej uwagę na pole o nazwie „Kod promocyjny STS”. Nie wiesz, co w nim wpisać? Nie szkodzi. My też nie wiemy. Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale, bo ten bukmacher po prostu nie oferuje ostatnio żadnych kodów. Teraz możesz śmiało kliknąć żółty przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ.

Zasady, jakimi kieruje się kod promocyjny STS.


Zapewne chciałbyś się dowiedzieć, jakie korzyści uzyskasz wpisując kod promocyjny STS? Śpieszymy w takim razie z wyjaśnieniami. Otóż niezależnie od tego, czy masz kod bonusowy STS, czy też nie, nie zobaczysz żadnej różnicy. Musisz i tak dokonać wpłaty pieniędzy na swoje konto. Pamiętaj przy tym, oferowana przez bukmachera premia pozwala Ci skorzystać z bonusu 100% od pierwszej wpłaconej kwoty, aż do sumy 200 złotych – ale jak to rozumieć? Sprawa jest bardzo prosta. Jeśli wpłacisz na swoje konto w STS na przykład 100 złotych, to otrzymasz od tego bukmachera w prezencie dodatkowe 100 złotych (dzięki naszemu kodowi!), a więc na Twoje saldo wpłynie dokładnie 200 złotych. Jeśli zdecydujesz się na wpłatę 200 złotych, to także otrzymasz bonus w wysokości 100% wpłaconej sumy, czyli na Twoim saldzie znajdzie się 400 złotych! Ale jeśli będziesz chciał wpłacić więcej niż 200 złotych, np. 350, to nie otrzymasz już kolejnych 350 złotych, ponieważ wartość ta przekracza limit naszego bonusu wynoszący 200 złotych. W takim przypadku na Twoje saldo wpłynie wpłacone przez Ciebie przykładowe 350 złotych oraz dodatkowo 200 złotych z tytułu bonusu (maksymalna kwota dopuszczalna warunkami bonusu). Czyli będziesz w takim przypadku mieć 550 złotych na rozpoczęcie przygody z zakładami sportowymi!

Środki uzyskane z bonusu są objęte pewnymi wymogami dotyczącymi obrotu – nie są one trudne do spełnienia, bo musisz po prostu kwotę bonusową postawić co najmniej 3 razy po kursie minimum 1.91. Przy czym nie musisz jednorazowo postawić zakładu na całą kwotę, możesz robić to częściowo, a system sam Cię poinformuje o tym, czy już spełniłeś wymóg obrotu, czy też jeszcze nie.

Inną ciekawą ofertą jest poniedziałkowy kod bonusowy STS, który polega na tym, że STS przekazuje nagrodę w wysokości 100 złotych dla najbardziej lojalnych i aktywnych graczy, odbywa się to w każdy poniedziałek. Jako nowy użytkownik na początku nie będziesz mieć szans na uzyskanie nagrody, ale po upływie około miesiąca przy regularnym graniu w zakłady sportowe jak najbardziej możesz zacząć myśleć o uzyskaniu nagrody – warto więc próbować, bo przecież 100 złotych piechotą nie chodzi!

Dostępne opcje wpłat i wypłat środków


STS oferuje znacznie mniejszą liczbę obsługiwanych metod wpłat i wypłat środków w porównaniu do innych, szczególnie zagranicznych bukmacherów, ale wynika to z jednego, prostego powodu – firma skupia się wyłącznie na rynku polskim, nie ma więc powodu wprowadzania do oferty metod płatności popularnych np. w Niemczech, jak Sofort lub w Wielkiej Brytanii, typu Ukash. Lista dostępnych dla gracz metod jest dość krótka – są to karty kredytowe i płatnicze VISA oraz MasterCard, a także serwisy typu pay.com, dotpay, Skrill oraz bardzo popularny w Polsce PayU (który według nas wykorzystywany jest przez lekko licząc 90% użytkowników). Naturalnie możliwe jest także dokonywanie wpłat za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego. Powyższe metody dostępne są także na potrzeby wypłacania środków z wygranych zakładów sportowych.

Warto w tym miejscu wspomnieć także o bardzo atrakcyjnej i niespotykanej u konkurencji opcji pozwalającej wpłacać i wypłacać pieniądze w naziemnych punktach STS, których w całej Polsce znajduje się ponad 400. Jeśli mieszkasz w mieście, to praktycznie na pewno znajdziesz niedaleko swojego miejsca zamieszkania punkt STS, w którym możesz bez żadnych przeszkód przeprowadzić wszystkie żadane operacje finansowe.

Ciekawostki na temat STS


Żeby nasz artykuł nie zanudził Cię na śmierć, przygotowaliśmy dla Ciebie także garść ciekawostek, które być może Cię zainteresują, a już na pewno pozwolą ujrzeć tego bukmachera w nieco innym, atrakcyjniejszym świetle. Zacznijmy więc od mało znanego rodzaju działalności firmy STS.

Zapewne nie zdawałeś sobie sprawy z tego, że STS regularnie od ponad 15 lat (na długo przed tym, zanim jeszcze uruchomiono serwis pozwalający na zlecanie zakładów sportowych przez Internet) wydaje swój własny tygodnik pod nazwą „Magazyn STS”, którego nakład wynosi około 15 tysięcy sztuk. Jest to bardzo cenione przez graczy wydawnictwo, bo zawiera wiele interesujących materiałów, jak na przykład artykuły opisujące różnego rodzaju wydarzenia i postaci ze świata sportu autorstwa uznanych na naszym rynku dziennikarzy i autorów, liczne wywiady i galerie zdjęć, a także kompletne dane statystyczne oraz dotyczące oferty zakładów sportowych tego bukmachera. I choć pozornie wersja papierowa takiego magazynu może wydawać się przeżytkiem (żaden inny bukmacher w Europie czegoś takiego nie stosuje), to jednak w przypadku STS wydawanie własnego tygodnika można uznać za ukłon w stronę tradycji firmy i dbałość o swoich nawet najstarszych klientów. Innym dowodem potwierdzającym tę tezę jest wyjątkowo niska cena tygodnika wynosząca zaledwie 2 złote.

Star Typ Sport sp. z o.o. aktywnie działa także w kwestiach sponsorowania polskiego sportu. Logo tego bukmachera znajduje się na przykład na koszulkach reprezentacji Polski w piłce nożnej, bowiem STS jest jednym z oficjalnych partnerów naszej drużyny narodowej. Firma jest także sponsorem strategicznym obecnego mistrza Polski w piłce nożnej, drużyny Lecha Poznań, prowadzi także liczne działania mające na celu wspieranie młodych talentów oraz pomoc osobom ze świata sportu, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Najlepszym tego przykładem może być zorganizowana przez STS akcja mająca na celu sfinansowanie zakupu protezy dla cenionego komentatora sportowego Przemysława Pełki, który stracił nogę w wypadku, czy też akcja o nazwie „KolorujeMY” mającej na celu zbiórkę funduszy na remont ośmiu domów dziecka w całej Polsce.

Kilka słów na zakończenie


Naszym zdaniem STS to naprawdę profesjonalny bukmacher, którego oferta zasługuje na uznanie – a dodatkowo jego ogromną zaletą jest polski kapitał i bycie polską firmą. Jeśli więc masz skłonności do wspierania rodzimego kapitału, nie zwlekaj ani chwili, zarejestruj się w STS i graj – a jeśli w przyszłości bukmacher ten postanowi opublikować jakiś kod promocyjny STS, to na pewno go otrzymasz!

 

Graj teraz w LVbet