Ekskluzywny 30 zł na start + 100% aż do 1000 zł

Podaj w STS Kod Promocyjny

  STS Kod Promocyjny


  STS to jeden z największych bukmacherów w Polsce. Zakłady w STS można robić zarówno naziemnie, jak i internetowo – my chcemy tu pogadać przede wszystkim o obstawianiu online. Bo czy wiesz, że teraz w STS kod promocyjny MAXBONUS daje Ci ekskluzywny darmowy zakład za 30 zł na start? Ponadto otrzymujesz fajny bonus w wysokości 100% aż do 1000 zł na swój pierwszy depozyt! Właśnie o tym i innych zaletach bukmachera warto wiedzieć!
  STS Kod Promocyjny

  Podaj w STS Kod Promocyjny

  STS Oferta Powitalna

  W STS kod promocyjny MAXBONUS umożliwia Ci wzięcie udziału w ekskluzywnej promocji powitalnej gdzie do zgarnięcia jest darmowy zakład za 30zł i nawet 100% do 1000zł dla nowych graczy. Aby odszyfrować co nieco ten tajemniczy bonus powitalny przygotowaliśmy dla Ciebie tabelkę, która w prosty sposób pokaże czego możesz się spodziewać gdy wpiszesz STS kod promocyjny podczas rejestracji:

  RODZAJ BONUSU STSOPIS BONUSU STSSTS Kod Promocyjny
  STS Bonus Powitalny100% do 1000złMAXBONUS
  STS Bonus bez depozytuDarmowy zakład za 30złMAXBONUS
  Warunki obrotu bonusux3MAXBONUS
  Minimalne kursyłączone kursy co najmniej 1,91MAXBONUS
  Dealdine obrotu120 dniMAXBONUS

  STS Kod promocyjny – jak to działa?


  Jeśli chcesz wykorzystać STS Kod promocyjny , kliknij w dowolny link do bukmachera (np. ten) i przejdź do rejestracji (przycisk “Załóż konto” w prawym górnym rogu serwisu STS). STS kod promocyjny MAXBONUS podaj w formularzu rejestracyjnym – odpowiednie pole zostało wyróżnione pomarańczową ramką. Odhacz potwierdzenia po prawej (koniecznie zostaw sobie możliwość odebrania bonusu do 1000 zł) i zatwierdź klikając w żółty przycisk “Zarejestruj się!”. Kiedy tylko bukmacher potwierdzi założenie konta i zweryfikuje Twoją tożsamość, będziesz mógł skorzystać z darmowego zakładu.
  rejestracja sts

  STS darmowy zakład 30 zł


  Swój freebet STS możesz wykorzystać na dowolny zakład z wyjątkiem tych znajdujących się w ofercie MAXIKOMBI oraz HIT DNIA. Nie ma się jednak co boczyć, bo i tak pozostaje Ci całe mrowie innych okazji do obstawiania- tym bardziej, że i tak mówimy tu o darmowym zakładzie, więc możesz szaleć.

  Do obrotu bonusu wlicza się wyłącznie kwota, którą otrzymujesz od STS – wygrane z zakładu nie podlegają wymogom obrotu. Na wykonanie całego procesu masz aż 120 dni, więc jest to idealna okazja dla wprawionych graczy oraz świetna wprawka dla graczy początkujących. Obrót tego bonusu wynosi x3, a więc musisz w sumie postawić 75 zł (na co masz niemal 4 miesiące) w zakładach po kursie min. 1.91, przy czym bukmacher nie stawia praktycznie żadnych dodatkowych warunków: może to być kupon pojedynczy albo równie dobrze akumulowany.

  Pamiętaj, że tylko STS kod promocyjny odblokowuje darmowy zakład. Bez niego będziesz mieć dostęp wyłącznie do standardowego bonusu 100%.

  Podaj w STS Kod Promocyjny

  STS bonus 100% do 1000 zł


  Co prawda STS kod promocyjny nie jest do niego wymagany, ale skoro już jesteśmy przy ofercie powitalnej, to powiedzmy jeszcze o tym, jak wygląda standardowy start w STS. Bonus 100% do 1000 zł to oferta, którą możesz kojarzyć z innych miejsc: Ty wpłacasz swój pierwszy depozyt, a bukmacher dorzuca na Twoje saldo drugie tyle. Pamiętaj jednak o jednej zasadzie. Pieniądze wpłacane znajdują się na koncie depozytowym, a środki bonusowe na oddzielnym. Po dokonaniu pierwszej wpłaty i obróceniu jej 1x w zakładach po kursie minimalnym 1.50, będziesz mógł wypłacić gotówkę z konta depozytowego.

  Zdeponuj więc 20 zł, a na koncie pojawi się 40 zł; wpłać 200 zł, a na koncie będzie 400 zł itd. Maksymalny bonus, jaki możesz otrzymać to 1000 zł. Oznacza to, że jeśli wpłacisz 1000 zł, dostaniesz drugie 1000 zł, ale przy wpłacie 1200 zł, Twój bonus i tak wyniesie 1000 zł.

  Warunki obrotu bonusu są w zasadzie identyczne z tymi, jakie STS stawia przy darmowym zakładzie. Obróć kwotę bonusu x3 kuponami o łącznym kursie min. 1.91 w ciągu maksymalnie 120 dni. Jedyne zakłady, które nie będą liczyły się do obrotu to te z MAXIKOMBI oraz oferty HIT DNIA. Jest to więc prawdopodobnie najbardziej atrakcyjna pod względem wymogów oferta bonusowa w Polsce

  Podaj w STS Kod Promocyjny

  Wszystko o STS


  STS to skrót nazwy Star Typ Sport, czyli największego polskiego bukmachera. Firma powstała już w 1997 roku, co oznacza, że istnieje na rynku dłużej i ma większe doświadczenie, niż inni bukmacherzy w Polsce. Nie oznacza to wcale, że firma osiadła na laurach – wręcz przeciwnie: wciąż rozwija się i wdraża nowoczesne rozwiązania, odświeża szatę graficzną serwisu internetowego i wprowadza nowe zakłady.

  Zgodnie z udostępnionymi w Internecie danymi statystycznymi, udział firmy STS w rynku zakładów sportowych w Polsce szacowany jest na około 50%, co oznacza, że bukmacher ten jest zdecydowanie największym i najbardziej liczącym się graczem w tej branży – w końcu opanowanie prawie połowy rynku nie jest zadaniem banalnym, a więc z pewnością STS nie jest firmą, którą można w jakikolwiek sposób zlekceważyć. To solidny, uznany bukmacher, w dodatku lubiany przez użytkowników. STS kod promocyjny to tylko jedna z korzyści u bukmachera STS i możesz go w każdej chwili odebrać.Czego więc chcieć więcej?

  STS Metody płatności

  Firma w 100% polska


  Centrala STS mieści się w Katowicach przy ulicy Porcelanowej 8, w zarządzie firmy od 1997 zasiadają te same osoby, prezesem Zarządu jest Mateusz Juroszek, pozostali członkowie to Zbigniew Juroszek, Urszula Juroszek oraz Marcin Walczysko. Dwie pozostałe osoby mające spory wpływ na funkcjonowanie firmy to Zdzisław Kostrubała oraz Paweł Rabanek. Specjalnie wymieniliśmy tutaj pełen skład rady nadzorczej firmy oraz osób decyzyjnych, aby pokazać Ci, że wszystkie osoby zarządzające firmą STS są Polakami, a firma oparta jest w 100% o kapitał polski – nie ma w tym przypadku żadnych współwłaścicieli w postaci dużych, zagranicznych koncernów, czy też innych rodzajów finansowania spoza Polski.

  Zezwolenia i licencje na prowadzenie działalności bukmacherskiej


  Oczywiście polska firma prowadząca działalność hazardową musi dysponować odpowiednimi licencjami i zezwoleniami. Pierwsze zezwolenie na prowadzenie zakładów sportowych dla użytkowników bukmacher ten uzyskał już w 1997, a przez kolejne lata bardzo uważnie śledził zmieniające się uwarunkowania prawne i regularnie występował o odswieżone licencje. Na przykład po wejściu w życie ustawy o grach hazardowych z 19 listopada 2009 roku STS już 21 listopada uzyskał zaktualizowane, w pełni zgodne zezwolenie na prowadzenie działalności bukmacherskiej na terenie Polski, obecnie działa na podstawie licencji wydanej w 2018 roku przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej – oznacza to po prostu, że wszelkie aspekty działalności STS są w pełni legalne, licencjonowane przez odpowiednie instytucje i podlegające ścisłemu nadzorowi. Od tej strony nie można więc mieć do STS najmniejszych nawet zastrzeżeń.

  Podaj w STS Kod Promocyjny

  Projekt i szata graficzna serwisu internetowego STS


  Przyjrzyjmy się serwisowi internetowemu STS. Bukmacher przywiązuje wielką wagę do wygody korzystania z jego strony, dlatego podzielił go na logiczne sekcje:

  Każda z sekcji przedstawi Ci też kilka zakładek, które wyświetlą Ci oferty,statystyki i informacje, których akurat potrzebujesz. Dzięki temu bez problemów znajdziesz wyniki wydarzeń sportowych (oferta -> wyniki) lub sprawdzisz, kiedy odbędzie się mecz, który chcesz obstawiać na żywo (live -> kalendarz). A skoro przy zakładach na żywo jesteśmy, na pewno zainteresuje Cię fakt, że w możesz oglądać w STS transmisje na żywo. To rzadkość wśród polskich bukmacherów, a taka usługa znacznie ułatwia życie graczowi.

  Oferta STS

  Podaj w STS Kod Promocyjny

  Na stronie głównej znajdziesz najbardziej potrzebne Ci menu, czyli belkę z listą dyscyplin i wydarzeń sportowych. Sportów do obstawiania jest niemal 50, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli chcesz postawić na walkę KSW, a nie widzisz tej kategorii na liście, nie rezygnuj z STS – kliknij w Sporty Walki, a zobaczysz, że znajdzie się tam zarówno nasze polskie KSW, jak i światowe MMA. Kiedy już wybierzesz swoje wydarzenie, kliknij w nie, a zobaczysz na środku (głównej części ekranu) dostępne rynki, czyli rodzaje zakładów, jakie możesz obstawić.

  Gdy podejmiesz decyzję, na kogo i w jaki sposób chcesz postawić, kliknij w swój typ, a Twój wybór pojawi się po prawej stronie, w pomarańczowej ramce Kupon. To tam decydujesz o stawce (przy okazji zobaczysz też wysokość potencjalnego zwrotu z wygranego zakładu) i zatwierdzasz swój kupon. Prawda, że proste i wygodne?

  Zakłady online STS zostały zaprojektowane tak, aby z łatwością mógł z nich korzystać każdy gracz, nawet ten najbardziej początkujący. Interfejs jest bardzo przyjazny użytkownikowi, dlatego nie ma się tutaj do czego przyczepić. Wyraziste, kontrastujące ze sobą kolory (nawiązujące oczywiście do kolorów logo: granatowy i pomarańczowy) sprawiają, że nic się tu ze sobą nie zlewa, więc na pewno nie pomylisz ze sobą żadnych części i przycisków. Brawo, STS!!!

  Oferta dyscyplin oraz zakładów sportowych w STS


  Pora na kolejne, na w pełni zasłużone pochwały. Jak zapewne słusznie się domyślasz, jedną z najbardziej interesujących cech serwisu dowolnego bukmachera będzie jego oferta – i tutaj STS naprawdę stanął na wysokości zadania. Należy mieć przy tym na uwadze, że oferta zmienia się na bieżąco wraz z upływem czasu – na przykład w szczycie sezonu piłkarskiego zakładów na futbol będzie zauważalnie więcej, niż w czasie ligowych przerw. Ten okres z kolei wypełniają zakłady na inne wydarzenia, które mają akurat wtedy miejsce. Jeżeli zbliżają się lub trwają akurat Igrzyska Olimpijskie, możesz mieć pewność, że STS o nich nie zapomni i odda w Twoje ręce całe garści rynków do obstawiania!

  Oferta jest więc naprawdę dobrze rozbudowana i znakomicie dopasowana do gustów polskich graczy. W STS wszystkie dyscypliny, rozgrywki i kraje traktowane są podobnie, dlatego oferta obejmuje na przykład pierwszą i drugą ligę, puchar krajowy, puchary federacji itp., bez rozdrabniania się na rozgrywki interesujące tylko mieszkających w danym regionie osoby. Naszym zdaniem jest to duży plus pozwalający skupić się na interesujących Cię wydarzeniach, bez konieczności żmudnego przebijania się przez kompletnie nieinteresujące graczy z Polski ligi czy mecze.

  Podaj w STS Kod Promocyjny

  STS zakładów sportowych

  Naturalnie możesz postawić zakłady długoterminowe, a więc takie, których rozstrzygnięcie nadejdzie w dość odległej przyszłości. Mogą to być więc zakłady na zwycięzcę Ligi Mistrzów, które postawisz już w listopadzie albo na zdobywcę Pucharu Świata w piłce nożnej na pół roku przed finałem. Nie musisz więc czekać ze swoimi typami aż do rozpoczęcie samych rozgrywek.

  Dla porządku należy także wspomnieć o najpopularniejszych w STS dyscyplinach, którymi oczywiście są piłka nożna, koszykówka, siatkówka, boks oraz tenis. W sezonie zimowym na podium najpopularniejszych dyscyplin wskakują, za plecami piłki nożnej, także skoki narciarskie oraz biegi narciarskie. Pozostałe dyscypliny, mimo mniejszej popularności, nie są traktowane jednak po macoszemu; oferta zakładów sportowych na nie jest naprawdę mocno rozbudowana i każdy fan np. tenisa stołowego, sportów walki, czy też badmintona z pewnością znajdzie dla siebie sporo atrakcji w STS.

  Osobną kwestią jest bardzo rozbudowany moduł zakładów na żywo, które umożliwiają Ci śledzenie danego wydarzenia i dostosowywanie swojego zakładu na bieżąco. Co więcej, wiele z wydarzeń dostępnych w kategorii na żywo dysponuje dedykowaną transmisją, czy to wideo w technologii streamingu, czy też w postaci animowanej wizualizacji. Szczególnie zadowoleni będą miłośnicy piłki nożnej w wydaniu hiszpańskim, bowiem STS regularnie udostępnia dla swoich użytkowników transmisje na żywo z meczów La Liga.

  Jak widzisz serwis STS jest wypakowany atrakcjami i funkcjami, z których warto korzystać. Możesz obstawiać przedmeczowo i na żywo, obejrzeć transmisję live, śledzić statystyki albo sprzwdzić wyniki zakończonych rozgrywek. Czego chcieć więcej?

  STS zaklady live

  Wykorzystaj w STS Kod Promocyjny

  STS Bonusy i Promocje


  Nie pomylimy się zapewne zbytnio, jeśli stwierdzimy, że bez wątpienia jednym z najważniejszych argumentów dla graczy (w tym także pewnie i dla Ciebie) przemawiającym za wyborem konkretnego bukmachera, jest oferowana przez niego liczba i atrakcyjność różnego rodzaju akcji promocyjnych oraz bonusów. Dzięki niemu otrzymasz od bukmachera darmowy zakład na kwotę 30 zł, a potem sięgniesz jeszcze po bonus 100% do 1000 zł. Aby ubiegać się o tę miłą premię powitalną, musisz użyć STS kod promocyjny. Niezły start, ale to nie wszystko…

  STS Bonusy

  Aktualne promocje STS znajdziesz w zakładce Bonusy. A warto tam zaglądać, bo rotacja bonusów jest tutaj dość regularna, a szkoda byłoby przegapić coś fajnego. Prawda?

   

  STS Polubisz Poniedziałek

  Polubisz Poniedziałek to najbardziej lubiana promocja w STS, w której udział bierze dosłownie każdy gracz. Nie, spokojnie, nikt nie jest do niczego zmuszany! Polubisz Poniedziałek to bonus przyznawany w nagrodę w każdy (tak, zgadłeś) poniedziałek najbardziej aktywnym graczom tygodnia. Jeśli znajdziesz się na liście 1500 najaktywniejszych użytkowników STS, otrzymasz voucher z bonusem. Jego kwota zależy od zajmowanej od Ciebie pozycji, ale możesz dostać od 20 zł do 3000 zł – tylko dlatego, że grasz w STS! Na stronie STS znajdziesz aktualny ranking oraz dokładne zasady zabawy.

  Do pojawiających się cyklicznie bonusów należą np. darmowe zakłady w aplikacji mobilnej, cashback na wirtualne sporty, zaproś kumpla, klub STS, wysokie wygrane za poprawne typowanie i inne. Nie przegap żadnej okazji, by wygrać więcej, niż zwykle.

  Podaj w STS Kod Promocyjny

  Dostępne opcje wpłat i wypłat środków


  Wpłaty w STS to bogata jak na polskie warunki oferta. Oprócz błyskawicznego przelewu bankowego (dotPay, t-pay oraz PayU) znajdzie się także opcja wpłaty poprzez portfele elektroniczne Skrill i Neteller, kartami Visa i MasterCard, a także możliwość zasilenia e-konta w punkcie naziemnym przyjmowania zakładów.

  Z wypłatami nie jest już tak bogato, ale STS nie jest tu jakimś wyjątkiem. Wyjątkowe jest za to rozwiązanie, które przyjął bukmacher. Otóż teraz możesz przelać swoje wygrane na konto bankowe przez STSpay, błyskawiczny kanał transakcji. Dzięki niemu możesz mieć pieniądze u siebie nawet już w 15 minut. STS współpracuje z wieloma popularnymi bankami, więc sprawdź, czy jest wśród nich i Twój! Nie ma? Nie szkodzi, wypłaty dokonasz zwykłym przelewem i nikt nie będzie robił Ci problemów.

  Podaj w STS Kod Promocyjny

  STS wspiera sportowców


  Czy wiesz, że bukmacher STS stale wspiera polski sport i naszych sportowców? A obstawiając, robisz to także i Ty!

  Logo STS znajduje się na przykład na koszulkach reprezentacji Polski w piłce nożnej, bowiem STS jest jednym z oficjalnych partnerów naszej drużyny narodowej. Firma jest także sponsorem strategicznym obecnego mistrza Polski w piłce nożnej, drużyny Lecha Poznań, pierwszej ligi piłki halowej Futsal Ekstraklasa, prowadzi także liczne działania mające na celu wspieranie młodych talentów oraz pomoc osobom ze świata sportu, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o bukmacherach, odwiedź naszą stronę domową.

  STS Bukmacher

  STS jest jednym z najstarszych polskich bukmacherów, który króluje w świadomości Polaków i nasuwa się na myśl jako pierwszy, gdy ktoś spyta “gdzie mogę obstawiać?”Sama nazwa STS jest skrótem od Star Typ Sport sp. z o.o. – jest to w 100% polska firma założona w 1997 roku, która od samego początku prowadzi działalność na rynku zakładów sportowych. Oczywiście w tamtych latach Internet był jeszcze w powijakach, więc zakłady sportowe realizowało się w punktach naziemnych, które od momentu założenia firmy zaczęły się szybko pojawiać w większości miast w Polsce. Na dzień dzisiejszy STS chwali się liczbą ponad 400 punktów, w których miłośnicy zakładów sportowych mogą obstawiać najróżniejsze wydarzenia ze świata sportu. Dużo wygodniejsza jest jednak internetowa forma obstawiania. Ponadto nowi klienci, wpisując kod promocyjny STS podczas rejestracji, mogą korzystać z bonusu powitalnego.

  Przypuszczamy zatem, że w tym momencie niezbyt interesuje Cię bukmacher naziemny, a raczej komfortowe rozwiązania pozwalające na składanie zakładów sportowych przez Internet. I tutaj mamy dla Ciebie dobrą informację, bowiem od 2012 roku STS uruchomił własny serwis internetowy, w którym można także obstawiać rozstrzygnięcia w ogromnej liczbie wydarzeń sportowych – jest to po prostu klasyczna i w pełni funkcjonalna witryna bukmacherska. Dlatego też jeśli chcesz obstawiać zakłady sportowe przez Internet, a jednocześnie interesuje Cię korzystanie z usług polskiej firmy (która przy okazji wspiera polski sport!), to STS może być naprawdę godną uwagi opcją do rozważenia. Czytaj dalej, żeby dowiedzieć się jakie korzyści daje w STS kod promocyjny dla nowych graczy.

  STS.pl kod promocyjny konkluzja


  Naszym zdaniem STS to naprawdę profesjonalny bukmacher, którego oferta zasługuje na uznanie – a dodatkowo jego ogromną zaletą jest polski kapitał i bycie polską firmą. Koniecznie trzeba wykorzystać STS kod promocyjny podczas rejestracji (MAXBONUS), bo to jedyny sposób na zdobycie ekskluzywnej oferty powitalnej: darmowego zakładu na 30 zł! Do tego masz też wciąż możliwość odebrania bonusu 100% wynoszącego nawet do 1000 zł.

  Szeroka oferta zakładów, czynne wspieranie polskiego sportu i ciekawe promocje to kolejne zalety, na które szczególnie zwracamy Twoją uwagę. Z pewnością spędzisz w STS wiele emocjonujących chwil, a każde zwycięstwo będzie smakowało lepiej, niż gdziekolwiek indziej.

  Zgłoś swój STS.pl kod promocyjny w naszej recenzji.

  Podaj w STS Kod Promocyjny